Miejsce : Bruksela ; Luksemburg
Koniec publikacji na zewnętrznej stronie internetowej : 06/11/2024 12:00
Dział : 08-Dyrekcja Generalna ds. Infrastruktury i Logistyki
Ref. : PE/307/2024/S/INLO - Legal Administrator (AD 5 & AD 7)
Przewodnik dla kandydatów : Guide for candidates

OGŁOSZENIE O NABORZE NR PE/307/2024/S/INLO 

CZŁONKOWIE PERSONELU TYMCZASOWEGO 

 Administrator prawny (AD 5 i AD 7)

 

Przed zgłoszeniem kandydatury należy uważnie przeczytać Przewodnik dla osób kandydujących w procedurach naboru organizowanych przez Parlament Europejski załączony do niniejszego ogłoszenia o naborze.

 

Przewodnik ten, stanowiący integralną część ogłoszenia o naborze, pomaga zrozumieć zasady odnoszące się do procedur naboru oraz tryb zgłaszania kandydatur. 

 

SPIS TREŚCI

 

 

A.               OPIS STANOWISKA I KWALIFIKOWALNOŚĆ

 

 

B.               PROCEDURA

 

 

C.               ZGŁASZANIE KANDYDATUR

 

ZAŁĄCZNIK:            PRZEWODNIK DLA OSÓB KANDYDUJĄCYCH W PROCEDURACH NABORU ORGANIZOWANYCH PRZEZ PARLAMENT EUROPEJSKI

 

 

A. OPIS OBOWIĄZKÓW I WARUNKI DOPUSZCZALNOŚCI

 

1.     Uwagi ogólne

 

Parlament Europejski podjął decyzję o wszczęciu procedury obsadzenia dwóch stanowisk pracowników zatrudnionych na czas określony w grupie zaszeregowania AD 5 i AD 7 w Dyrekcji Generalnej ds. Infrastruktury i Logistyki (DG INLO). Miejscem pracy w przypadku stanowiska AD 5 jest Bruksela, a w przypadku stanowiska AD 7 – Luksemburg.

 

Poszukiwany profil to profil administratora prawnego.

 

Umowa zostanie zawarta na czas nieokreślony. Rekrutacja odbędzie się do grupy zaszeregowania AD 5, pierwszy stopień, z wynagrodzeniem podstawowym w wysokości 5 672,78 EUR miesięcznie, oraz do grupy zaszeregowania AD 7, pierwszy stopień, z wynagrodzeniem podstawowym w wysokości 7 261,98 EUR miesięcznie.  Wynagrodzenie to podlega opodatkowaniu podatkiem unijnym oraz innym odliczeniom przewidzianym w Regulaminie pracowniczym urzędników Unii Europejskiej. Jest ono zwolnione z podatków krajowych. Stopień zaszeregowania wybranego kandydata / wybranej kandydatki może zależeć od jego/jej doświadczenia zawodowego. Ponadto wynagrodzenie podstawowe jest – pod pewnymi warunkami – powiększane o dodatki.

 

Niniejsze ogłoszenie obejmuje dwie grupy zaszeregowania (AD 5 i AD 7). Można kandydować tylko do jednej grupy zaszeregowania. Dlatego zgodnie z sekcją C. ogłoszenia o naborze osoba kandydująca musi wybrać grupę zaszeregowania w momencie składania kandydatury przez internet i nie może zmienić tej decyzji po zatwierdzeniu zgłoszenia kandydatury.

Jednak pod pewnymi warunkami komisja selekcyjna może przenieść kandydatury z grupy zaszeregowania AD 7 do grupy zaszeregowania AD 5.  Warunki takiego przeniesienia przedstawiono w sekcji B.1(b) ogłoszenia o naborze.

 

Parlament Europejski stosuje politykę równości szans i przyjmuje kandydatury bez dyskryminacji ze względu na płeć, kolor skóry, pochodzenie etniczne lub społeczne, cechy genetyczne, język, religię lub przekonania, poglądy polityczne i inne, przynależność do mniejszości narodowej, status majątkowy, urodzenie, niepełnosprawność, wiek, orientację seksualną, stan cywilny lub sytuację rodzinną.

 

2.     Opis obowiązków

 

Dyrekcja Generalna ds. Infrastruktury i Logistyki (DG INLO) oferuje wiedzę specjalistyczną w zakresie zarządzania obiektami, logistyki i projektów budowlanych dotyczących około 1,1 miliona metrów kwadratowych w Brukseli, Luksemburgu i Strasburgu oraz w biurach łącznikowych w państwach członkowskich. Świadczy również usługi gastronomiczne i transportowe, zarządza przestrzenią biurową Parlamentu, a także odpowiada na przykład za meble i materiały biurowe oraz dystrybucję poczty.

Pracując bezpośrednio pod kierownictwem dyrektora Dyrekcji Generalnej ds. Infrastruktury i Logistyki lub w dziale przy dyrektorze generalnym, administrator prawny będzie wykonywał zadania doradcze i analityczne w co najmniej jednym z obszarów odpowiedzialności dyrekcji generalnej, jak opisano poniżej.

Administrator prawny z siedzibą w Brukseli i Luksemburgu (w zależności od stopnia zaszeregowania) będzie musiał regularnie podróżować między trzema zwyczajowymi miejscami pracy Parlamentu (Bruksela, Luksemburg i Strasburg) oraz do innych miejsc. Rola ta obejmuje ścisłą współpracę z dyrektorem (generalnym) i innymi departamentami w Dyrekcji Generalnej ds. Infrastruktury i Logistyki, z innymi dyrekcjami generalnymi w Sekretariacie Generalnym oraz, w razie potrzeby, z posłami do Parlamentu Europejskiego. Administrator prawny zapewni kadrze kierowniczej wyższego szczebla terminowe i odpowiednie doradztwo oraz informacje w sprawach wchodzących w zakres jego odpowiedzialności.

Obowiązki te wymagają dokładności, umiejętności komunikacyjnych, zachowania wysokiego stopnia poufności, umiejętności analizowania i podsumowywania, umiejętności planowania przyszłościowego, dyplomacji i zdolności do łatwego komunikowania się z szeroką grupą osób na wszystkich poziomach. Ważna jest umiejętność radzenia sobie z szerokim zakresem często złożonych problemów, szybkiego reagowania na zmieniające się okoliczności i skutecznego komunikowania się. Kandydat/kandydatka musi wykazać się inicjatywą i silną motywacją. Kandydat/kandydatka musi regularnie wykazywać gotowość do pracy pod presją, zarówno indywidualnie, jak i w zespole, a także dostosowania się do wielokulturowego środowiska pracy.

Administrator prawny na szczeblu AD5, działając pod zwierzchnictwem bezpośredniego przełożonego oraz w ramach programów i priorytetów ustanowionych przez organy zarządzające Parlamentu i ich kierownictwo, będzie wykonywał następujące główne zadania:

 

       doradzanie kierownictwu we wszystkich kwestiach prawnych i administracyjnych dotyczących jednostki organizacyjnej, w szczególności poprzez analizę mających zastosowanie przepisów i orzecznictwa;

       zarządzanie umowami jednostki organizacyjnej po przeprowadzeniu specjalnych postępowań o udzielenie zamówienia;

       rozpatrywanie ewentualnych skarg i wniosków o udzielenie informacji związanych z udzielaniem zamówień i wykonywaniem umów;

       towarzyszenie kierownictwu wyższego szczebla lub reprezentowanie kierownictwa na posiedzeniach oraz w wewnętrznych i zewnętrznych grupach roboczych;

       przygotowywanie i monitorowanie wszystkich aspektów procedur przetargowych prowadzących do zawarcia umów wchodzących w zakres kompetencji jednostki organizacyjnej, od sporządzenia dokumentów proceduralnych do podpisania umowy, a także udział w komisjach otwierających i oceniających, między innymi.

 

Administrator prawny na szczeblu AD7, działając pod zwierzchnictwem bezpośredniego przełożonego oraz w ramach programów i priorytetów ustanowionych przez organy zarządzające Parlamentu i ich kierownictwo, będzie wykonywał następujące główne zadania:

 

       doradzanie kierownictwu we wszystkich złożonych kwestiach prawnych i administracyjnych dotyczących jednostki organizacyjnej poprzez dostarczanie szczegółowej analizy zawiłych przepisów i orzecznictwa;

       nadzorowanie skomplikowanych umów o wysokiej wartości zawartych przez jednostkę organizacyjną i strategiczne zarządzanie nimi, przy zapewnieniu ścisłej zgodności z zaawansowanymi procedurami udzielania zamówień;

       rozpatrywanie i rozstrzyganie skarg i wniosków o udzielenie informacji o wysokiej randze, związanych z zamówieniami i realizacją umów, w tym rozstrzyganie sporów i prowadzenie mediacji;

       towarzyszenie kadrze kierowniczej wyższego szczebla na posiedzeniach wysokiego szczebla oraz w wewnętrznych i zewnętrznych grupach roboczych lub reprezentowanie na nich kadry kierowniczej, przy zapewnieniu skutecznej komunikacji i rzecznictwa interesów jednostki organizacyjnej;

       kierowanie kompleksowym przygotowaniem, wykonaniem i monitorowaniem złożonych procedur przetargowych, począwszy od opracowania skomplikowanych dokumentów proceduralnych po nadzór nad podpisaniem umowy, a także aktywny udział w komisjach otwierających i oceniających, przy zapewnieniu przestrzegania rygorystycznych standardów zgodności.

3.     Warunki dopuszczalności

 

W dniu, w którym upływa termin składania kandydatur, musisz spełniać następujące warunki ogólne i szczególne:

 

a)      Warunki ogólne

 

Zgodnie z art. 12 ust. 2 warunków zatrudnienia innych pracowników Unii Europejskiej musisz:

 

       mieć obywatelstwo jednego z państw członkowskich Unii Europejskiej,

       korzystać z pełni praw obywatelskich,

       mieć spełnione wszelkie nałożone prawem obowiązki dotyczące służby wojskowej,

       być w stanie przedstawić odpowiednie referencje potwierdzające posiadanie odpowiednich cech charakteru do wykonywania obowiązków.

 

b)      Warunki szczególne

 

(i)      Wymagane tytuły i dyplomy

 

                 W grupie zaszeregowania AD 5:

 

·       wykształcenie na poziomie odpowiadającym ukończonym co najmniej trzyletnim studiom uniwersyteckim, potwierdzone dyplomem w dziedzinie prawa.

 

W grupie zaszeregowania AD 7:

 

·       poziom wykształcenia odpowiadający ukończonym studiom uniwersyteckim, potwierdzony dyplomem w dziedzinie prawa, gdy zwykły okres studiów uniwersyteckich wynosi co najmniej cztery lata

 

lub

 

wykształcenie na poziomie odpowiadającym pełnemu cyklowi studiów uniwersyteckich, potwierdzone dyplomem w dziedzinie prawa, i odpowiednie doświadczenie zawodowe zgodnie z opisem stanowiska (sekcja A.2.) o długości co najmniej jednego roku, w przypadku gdy normalny czas trwania studiów uniwersyteckich wynosi co najmniej trzy lata, Ten rok doświadczenia zawodowego nie będzie uwzględniany przy obliczaniu wymaganego okresu doświadczenia zawodowego określonego w pkt 3 lit. b) ppkt (iii).

 

Dyplomy, zarówno wydane w państwie członkowskim UE, jak i w państwie trzecim, muszą być uznane przez oficjalny organ państwa członkowskiego UE, np. ministerstwo edukacji.

 

(ii)       Wymagane doświadczenie zawodowe

 

W grupie zaszeregowania AD 5:

·       Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe.

 

W grupie zaszeregowania AD 7:

Po uzyskaniu kwalifikacji uprawniających do udziału w procedurze naboru (zob. ppkt (i)), osoby kandydujące muszą mieć następujące doświadczenie zawodowe:

 

·       co najmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe związane z obowiązkami określonymi w sekcji A.2, w tym 2 lata w administracji krajowej lub w instytucjach lub organach Unii Europejskiej. 

 

 

(iii)   Znajomość języków

 

Od kandydatów wymagana jest dogłębna znajomość (minimum poziom C1) jednego z języków urzędowych Unii Europejskiej (język 1): angielskiego, bułgarskiego, chorwackiego, czeskiego, duńskiego, estońskiego, fińskiego, francuskiego, greckiego, hiszpańskiego, irlandzkiego, litewskiego, łotewskiego, maltańskiego, niderlandzkiego, niemieckiego, polskiego, portugalskiego, rumuńskiego, słowackiego, słoweńskiego, szwedzkiego, węgierskiego lub włoskiego,

 

oraz

 

zadowalająca znajomość (minimum poziom B2) języka angielskiego lub francuskiego (język 2).

Jeżeli twoim językiem 1 jest angielski lub francuski, wymagana jest zadowalająca znajomość (minimum poziom B2) któregokolwiek z pozostałych 23 języków urzędowych Unii Europejskiej. Język 2 musi być językiem innym niż język 1.

 

Niniejszym informuje się kandydatów, że języki zatwierdzone do celów niniejszej procedury selekcji, tj. angielski i francuski, zostały określone zgodnie z interesem służby. Z uwagi na zakres obowiązków stanowisko administratora prawnego wymaga szczególnych umiejętności: umiejętności analitycznych, redakcyjnych, w zakresie nadzoru technicznego i zarządzania administracyjnego. Nowo zatrudniony pracownik musi zatem być w stanie zrozumieć zadania do wykonania, rozwiązywać problemy i skutecznie komunikować się z rozmówcami zewnętrznymi oraz z kierownictwem i współpracownikami.

 

Znajomość co najmniej jednego z tych dwóch języków jest niezbędna, jeśli pracownik ma wypełniać swoje obowiązki i realizować potrzeby służby w kontekście obowiązków, które będzie musiał wykonywać – w szczególności chodzi o konieczność rozwijania relacji roboczych z zainteresowanymi stronami, które posługują się głównie językiem angielskim lub francuskim, oraz osiąganie celów i realizację projektów specyficznych dla Dyrekcji Generalnej, w której zostanie zatrudniony wybrany kandydat, dla której językami roboczymi są angielski i francuski.

 

Francuski jest językiem najczęściej używanym do porozumiewania się w obrębie działów w Dyrekcji Generalnej, w której zostanie zatrudniony wybrany kandydat. Język angielski jest najczęściej używany w kontaktach z innymi dyrekcjami w Dyrekcji Generalnej ds. Infrastruktury i Logistyki, kontaktach z innymi dyrekcjami generalnymi oraz kontaktach z organami politycznymi i administracyjnymi Parlamentu, zwłaszcza jeśli chodzi o sporządzanie dokumentów.

 

Znajomość co najmniej jednego języka, angielskiego lub francuskiego, będzie bezwzględnie konieczna w odniesieniu do konkretnych obowiązków, które będą wykonywać nowo zatrudnieni pracownicy. Obowiązki te odnoszą się do postępowań o udzielenie zamówienia, w przypadku których narzędzia informatyczne są dostępne w języku angielskim i francuskim. Oba te języki są również używane podczas spotkań forum ds przetargów, w których zatrudniona osoba będzie aktywnie uczestniczyć. Dobra znajomość języka francuskiego jest również niezbędna do właściwego zrozumienia przepisów obowiązujących we Francji, Belgii i Luksemburgu. Jest to również standardowy język komunikacji z rozmówcami zewnętrznymi (usługodawcami, administracjami i władzami lokalnymi w związku z obowiązującymi przepisami).

 

Dyrekcja Generalna ds. Infrastruktury i Logistyki przywiązuje dużą wagę do skutecznej komunikacji między pracownikami. Ogłoszenia o naborze w DG publikowane w Parlamencie Europejskim i poza nim wymagają co najmniej bardzo dobrej znajomości jednego języka i zadowalającej znajomości drugiego, w szczególności języka angielskiego i francuskiego.

 

B. PROCEDURA

 

Procedura jest organizowana na podstawie kwalifikacji i testów.

 

1.         Dopuszczenie i ocena kwalifikacji (pierwszy etap)

 

a)      Organ powołujący sporządzi listę kandydatów, którzy przesłali formularze zgłoszenia w wymaganej formie przed upływem terminu ich składania i którzy spełniają warunki ogólne określone w sekcji A.3.a). Zostanie ona przekazana komisji selekcyjnej wraz z dokumentacją zgłoszeniową.

 

b)      Komisja selekcyjna sprawdzi dokumenty zgłoszeniowe kandydatów, czy spełniają oni warunki szczególne określone w sekcji A.3.b).

 

W zgłoszeniach do grupy zaszeregowania AD 7: Sprawdzając dopuszczalność, komisja selekcyjna może przenieść kandydaturę do grupy zaszeregowania AD 5, jeżeli spełnione będą następujące warunki:

– z informacji podanych w kandydaturze jasno wynika, że dana osoba nie spełnia kryteriów dopuszczalności do grupy zaszeregowania AD 7, ale spełnia kryteria dotyczące grupy AD 5;

oraz

– w oświadczeniu osoba kandydująca wyraziła zgodę na przeniesienie do grupy zaszeregowania AD 5.

 

Jeżeli osoba kandydująca nie złoży takiego oświadczenia lub takie jej oświadczenie będzie niekompletne, a przy tym nie będzie spełniać kryteriów dopuszczalności do grupy zaszeregowania AD 7, nie będzie jej można przenieść do grupy zaszeregowania AD 5, a zatem nie zostanie dopuszczona do procedury naboru.

Jeżeli osoba kandydująca została przeniesiona do grupy zaszeregowania AD 5, jej kandydatura zostanie ponownie oceniona wraz ze wszystkimi innymi zgłoszeniami do grupy zaszeregowania AD5. 

 

c)      Na podstawie wcześniej określonej siatki ewaluacyjnej komisja selekcyjna dokona oceny kwalifikacji wszystkich kwalifikujących się kandydatów i dla obu stopni zaszeregowania sporządzi listę 6 najlepszych kwalifikujących się kandydatów, którzy zostaną zaproszeni na testy. W stosownym przypadku komisja selekcyjna uwzględni wszystkie osoby, które uzyskają jednakowy wynik (ex aequo) na ostatnim miejscu w każdej grupie zaszeregowania.

 

Komisja selekcyjna dokonuje wyboru kandydatów wyłącznie na podstawie informacji zawartych w formularzu zgłoszenia, które muszą być poparte dokumentami potwierdzającymi złożonymi wraz z formularzem zgłoszenia i w tym samym czasie, co formularz zgłoszenia (szczegóły do wglądu w Przewodniku dla osób kandydujących w procedurach naboru organizowanych przez Parlament Europejski, pkt. 3.3).

 

Podczas oceny kwalifikacji kandydatów dla stopnia zaszeregowania AD5 komisja selekcyjna uwzględnia w szczególności następujące aspekty:

 

-      kwalifikacje i dyplomy,

-      udokumentowaną wiedzę w zakresie towarzyszenia kadrze kierowniczej wyższego szczebla podczas posiedzeń;

-      udokumentowaną zdolność reprezentowania kierownictwa zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych grupach roboczych,

-      dogłębną wiedzę/umiejętności w zakresie doradzania kierownictwu w kwestiach prawnych i administracyjnych;

-      biegłość w analizie i interpretacji mających zastosowanie przepisów i orzecznictwa,

-      kompleksową znajomość procesu przygotowywania przetargów, w tym sporządzanie dokumentów proceduralnych oraz zgodność z procedurami przetargowymi i zobowiązaniami umownymi,

-      wykazaną wiedzę/umiejętności w zakresie oceny ofert pod kątem kryteriów i zapewnienia przejrzystości; 

-      dowiedzioną umiejętność pracy w środowisku europejskim lub międzynarodowym.

 

Ocena: 0–20 punktów.

 

Podczas oceny kwalifikacji kandydatów dla stopnia zaszeregowania AD7 komisja selekcyjna uwzględnia w szczególności następujące aspekty:

-      kwalifikacje i dyplomy,

-      doświadczenie w reprezentowaniu kadry kierowniczej wyższego szczebla na posiedzeniach wysokiego szczebla oraz w wewnętrznych i zewnętrznych grupach roboczych lub towarzyszeniu na nich kadrze kierowniczej,

-      doświadczenie w doradzaniu kierownictwu w złożonych kwestiach prawnych i administracyjnych, z naciskiem na szczegółową analizę i interpretację zawiłych przepisów i orzecznictwa,

-      doświadczenie w kompleksowym przygotowaniu, wykonaniu i monitorowaniu złożonych procedur przetargowych, począwszy od opracowania skomplikowanych dokumentów proceduralnych po nadzór nad podpisaniem umowy,

-      doświadczenie w kierowaniu komisjami otwierającymi i oceniającymi oraz w aktywnym uczestnictwie w nich,

-      doświadczenie zawodowe w środowisku europejskim lub międzynarodowym, w szczególności w kontekście prawnym i administracyjnym o wysokiej randze.

 

 

Każde kryterium będzie ocenione w skali (od 1 do 5).  Kandydaci będą oceniani na podstawie całkowitej liczby punktów w celu określenia ich zdolności do pracy na danym stanowisku.

 

Ocena: 0–20 punktów.

 

Zostaniesz poinformowany pocztą elektroniczną, czy komisja selekcyjna podjęła decyzję o dopuszczeniu Cię do testów na podstawie kryteriów dopuszczalności oraz punktów uzyskanych w ramach oceny kwalifikacji.

 

2. Testy (drugi etap)

W celu oceny wiedzy kandydatów i ich umiejętności do wykonywania obowiązków opisanych powyżej, komisja selekcyjna przeprowadzi następujące testy:

 

Test pisemny

 

a) Test sprawdzający umiejętność redagowania tekstów w języku angielskim lub francuskim, na podstawie dokumentacji, w celu oceny Twoich zdolności do wykonywania obowiązków opisanych w pkt A.2., a także umiejętności redakcyjnych.

 

Czas trwania testu: maksymalnie 90 minut

Punktacja: od 0 do 20 punktów (wymagane minimum: 10 punktów).

Test ten może się odbyć osobiście lub online.

 

Test ustny

 

b) Rozmowa z komisją selekcyjną w języku angielskim lub francuskim w celu ocenienia – przy uwzględnieniu ogółu elementów znajdujących się w formularzu zgłoszenia – Twoich zdolności do wykonywania obowiązków opisanych w części A.2.

 

Maksymalny czas trwania testu: maksymalnie 45 minut.

Punktacja: od 0 do 40 punktów (wymagane minimum: 20 punktów).

Test ten może się odbyć osobiście lub online.

 

W odpowiednim czasie otrzymasz instrukcje dotyczące testów. Należy postępować zgodnie z instrukcjami. Nieprzestrzeganie instrukcji lub jakiekolwiek działania niezgodne z instrukcjami spowodują natychmiastową dyskwalifikację.

 

3.         Listy zakwalifikowanych kandydatów

 

Komisja selekcyjna sporządza listę zakwalifikowanych kandydatów, która zawiera, w porządku alfabetycznym, nazwiska trzech kandydatów do obu grup zaszeregowania, którzy otrzymali najwyższą liczbę punktów ogółem w całej procedurze (ocena kwalifikacji i testy), pod warunkiem że kandydaci ci uzyskali też minimalną wymaganą liczbę punktów w obu tych testach. Na ostatnim miejscu na listach będą figurować wszystkie osoby, które uzyskały jednakowe wyniki (ex aequo).

 

Poinformujemy Cię na piśmie o uzyskanych wynikach.

Listy zakwalifikowanych kandydatów zostaną opublikowane na oficjalnej stronie internetowej Parlamentu Europejskiego.

Ważność list zakwalifikowanych kandydatów wygasa w dniu 31 grudnia 2028 r. Ich ważność może zostać przedłużona decyzją organu powołującego. W przypadku przedłużenia ważności list wpisani na nie kandydaci zostaną powiadomieni w stosownym czasie.

 

 

 

C. ZGŁASZANIE KANDYDATUR

 

Kandydaturę należy złożyć na platformie Apply4EP: https://apply4ep.gestmax.eu/search

 

Przed wypełnieniem formularza zgłoszenia należy dokładnie zapoznać się z Przewodnikiem dla osób kandydujących w procedurach naboru organizowanych przez Parlament Europejski.

 

Zgłaszając kandydaturę w internecie, osoby kandydujące muszą podać, o jaką grupę zaszeregowania się ubiegają (AD 5 czy AD 7). Wszyscy kandydaci muszą również obowiązkowo pobrać, wypełnić, opatrzyć datą i podpisać „Oświadczenie o zgodzie”, a następnie dołączyć je do swojego formularza zgłoszenia, co umożliwi przejście ze strony 2 do strony 3 formularza.

Oświadczenie to jest ważne dla kandydatów do grupy zaszeregowania AD 7, ponieważ umożliwia komisji selekcyjnej przeniesienie ich w razie potrzeby do niższej grupy zaszeregowania, co następuje tylko na wniosek kandydata.

 

 

Termin zgłaszania kandydatur

 

6 listopada 2024 r. o godz. 12.00 (w południe) czasu brukselskiego