This website uses cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue we assume that you consent to receive all cookies on all websites.
For further information, please click here >>.

SUTARTININKAMS SU NEGALIA TAIKOMA POZITYVIŲ VEIKSMŲ ATRANKOS PROCEDŪRA

Vieta : Briuselis ; Liuksemburgas
Skelbimo išorės interneto svetainėje pabaiga : 07/03/2022 18:00
Tarnyba : 00-Parlement Européen
Ref. : Positive Action Selection Procedure
Vadovas kandidatams :

Bendra informacija

Jau aštuntus metus iš eilės Europos Parlamentas įgyvendina 2022 m. pozityvių veiksmų programą, kuria asmenims su negalia sudaromos sąlygos dirbti šioje ES institucijoje. Pagal šią programą su negalią turinčiais asmenimis, kurie tapo Europos Parlamento organizuojamos atrankos procedūros laureatais ir anksčiau niekada nėra dirbę ES institucijoje (šiuo atveju tai netaikoma ES stažuotėms), sudaroma keletas vienų metų trukmės sutarčių. Pagal šią programą į asmenų su negalia kategoriją patenka asmenys, turintys ilgalaikių fizinių, psichikos, intelekto ar jutimo sutrikimų, kurių lygis siekia 20 proc. ir kurie šiems asmenims susidūrus su įvairiomis kliūtimis gali kliudyti visapusiškai ir veiksmingai dalyvauti visuomenėje taip pat kaip ir kitiems asmenims.

 

Susidomėję kandidatai turėtų laikytis PDF formato pranešimo dalyje „Vadovas kandidatams“ nustatytos tvarkos. NETEIKITE paraiškos spustelėdami šio puslapio apačioje esantį mygtuką „Pateikti paraišką“.